Zenweet nedir?

Zenweet; arkadaşların, aile bireylerinin ve iş arkadaşlarının hızla ve sıkça mesaj göndererek sürekli iletişim kurabileceği bir hizmettir. İnsanlar fotoğraf, video, bağlantı ve metin içeren Zen'ler gönderir. Bu mesajlar profilinizde yayınlanır, takipçilerinize gönderilir ve Zenweet araması kullanılarak aranabilir.


Zenweet'i kullanmak için özel bir şeye ihtiyacım var mı?

Zenweet'i kullanmak için ihtiyacınız olan tek şey internet bağlantısı veya cep telefonudur. Bize katılın! Katıldıktan sonra ilginizi çeken Zenler paylaşan hesapları bulup takip etmeye başlayın. Kaydolduğunuzda size harika hesaplar öneririz.


Zen nedir?

Zen, Zenweet'e gönderilen ve fotoğraf, video, bağlantı veya metin içeren bir mesajdır. Güncellemeyi profilinize göndermek için Zen butonuna tıklayın veya dokunun.


rezen nedir?

rezen takipçilerinize ilettiğiniz bir Zendir.


Zenweet'e nasıl resim gönderebilirim?

Zen paylaş dedikten sonra video ikonuna basarak kolayca video yükleyebilirsin.


Gönderdiğim bir Zen'i düzenleyebilir miyim?

Elbette! Unutma bir hakkın var.


Görünümünüzü özelleştirme

Zenweet.com üzerinden metin renginizi ve arka plan modunuzu yönetmek için Tema ayarları simgesine tıklayın ve daha sonra menüden Görüntü öğesini seçin. İstediğiniz rengi seçin. Seçenek düğmelerini kullanarak Loş ve Işıklar Kapalı olmak üzere iki karanlık mod seçeneği ile varsayılan beyaz arka plan arasında seçim yapın.


Güncellemelerimi kimler okur?

Zenlerinizi takipçileriniz okur. Tweetleriniz herkese açıksa Zeninizde geçen bir anahtar kelimeyi arayan herkes ilgili mesajı görebilir. Zenleriniz varsayılan olarak herkese açıktır. Tanımadığınız kişilerin güncellemelerinizi okumasını istemiyorsanız


Zenweet'te birini takip etmek ne anlama gelir?

Birini takip etmek, bu kullanıcının Zenweet güncellemelerine abone olmayı tercih ettiğiniz anlamına gelir. Birini takip ettiğinizde, bu kullanıcının gönderdiği her yeni mesaj Zenweet Ana Sayfa zaman akışınızda görünür.


Takip edeceğim kullanıcıları nasıl bulabilirim?

BURAYA YAZI


Kimleri takip ettiğimi nasıl öğrenirim?

Bir kullanıcının profilindeki Takip et butonuna tıkladığınızda veya dokunduğunuzda bu kişiyi takip etmeye başlarsınız. Profil sayfanızdaki takipçi kısmından öğrenebilirsiniz.


Beni kimin takip ettiğini nasıl öğrenirim?


Yanıtlar nedir?

Yanıt, bir başkasının Zenine verilen cevaptır. Başka bir kullanıcının Zenini yanıtlamak için o kullanıcının Zenindeki yanıtla simgesine tıklayın veya dokunun.


Direkt Mesajlar nedir?

Direkt Mesajlar bir Zenweet hesabından diğer Zenweet hesaplarına gönderilen özel mesajlardır, herkese açık değildirler ve başka kullanıcılar tarafından okunamazlar. Sizi takip eden bir kullanıcıyla sohbet başlatabilirsiniz.


Yanıt ile Direkt Mesaj arasında ne fark vardır?

Yanıt, takipten bağımsız olarak, herkese açık şekilde gönderilen bir mesajdır. Bunu herkes görebilir (Zenleriniz herkese açıksa). Direkt Mesaj ise özel bir mesajdır, yalnızca gönderen ve alıcılar tarafından görülebilir.