Temel Hesap Bilgileri

Herkese açık Zenweet profillerini aramak ve görüntülemek gibi bazı hizmet özelliklerimizi kullanmak için bir hesap oluşturmanız gerekmez. Bir hesap oluşturmayı seçerseniz, size hizmetlerimizi sunabilmemiz için bize bazı kişisel veriler sağlamalısınız. Zenweet'te buna bir görünen ad (örneğin, "Zenweet Moments"), bir kullanıcı adı (örneğin, @zenweetMoments), bir parola ve bir e-posta adresi veya telefon numarası dahildir. Görünen adınız ve kullanıcı adınız her zaman herkese açıktır, ancak gerçek adınızı veya takma adınızı kullanabilirsiniz. Profesyonel bir hesap oluşturmayı seçerseniz, bize profesyonel kategorinizi de sağlamanız gerekir ve bize sokak adresi, iletişim e-posta adresi ve iletişim telefon numarası gibi her zaman herkese açık olacak ek bilgiler sağlayabilirsiniz. Ayrıca, örneğin kimliğinizin farklı kısımlarını ifade etmek için birden fazla Zenweet hesabı oluşturabilir ve yönetebilirsiniz.


Kamuya Açık Bilgi

Profil bilgileriniz, hesabınızı oluşturduğunuz zamandaki görüntüleme diliniz ve Zenleriniz ve Zenlerinizle ilgili tarih, saat ve Zenlediğiniz Zenweet uygulaması ve sürümü gibi belirli bilgiler dahil olmak üzere Zenweet’deki çoğu etkinlik herkese açıktır. Ayrıca konumunuzu Zenlerinizde veya Zenweet profilinizde yayınlamayı da seçebilirsiniz. Hizmetimizde sesli veya görsel içerik paylaştığınızda, hizmetlerimizi yürütmek için, örneğin sesli transkripsiyon sağlayarak bu verileri analiz edebiliriz. Oluşturduğunuz listeler, takip ettiğiniz ve sizi takip eden kişiler ve Beğendiğiniz veya Rezenlediğiniz Zenler de herkese açıktır. Hizmetlerimizde bir reklamı beğenir, Rezenler, yanıtlar veya başka bir şekilde kamuya açık bir şekilde etkileşimde bulunursanız, bu reklam veren bu şekilde, etkileşimde bulunduğunuz reklamla ilgili, reklamın ulaşmayı amaçladığı hedef kitlenin özellikleri gibi sizinle ilgili bilgileri öğrenebilir. Oluşturduğunuz yayınlar (Zenweet Alanları dahil), onları oluşturduğunuz zaman ile birlikte herkese açıktır. Zenweet’te yayınları görüntüleme, dinleme, yorum yapma, konuşma, tepki verme veya bunlara başka bir şekilde katılma dahil olmak üzere katılımınız, bu eylemleri ne zaman yaptığınızla birlikte herkese açıktır.


İletişim Bilgileri ve Adres Defterleri

E-posta adresiniz veya telefon numaranız gibi iletişim bilgilerinizi hesabınızın kimliğini doğrulamak ve hesabınızı - ve hizmetlerimizi - güvende tutmak ve spam, dolandırıcılık ve kötüye kullanımı önlemeye yardımcı olmak için kullanırız. Ayarlarınıza bağlı olarak, belirli hesap özelliklerini etkinleştirmek (örneğin, giriş doğrulaması için), size hizmetlerimiz hakkında bilgi göndermek ve reklamlar dahil hizmetlerimizi kişiselleştirmek için iletişim bilgilerini de kullanırız. Bize telefon numaranızı verirseniz, ülkenizin yasalarının izin verdiği ölçüde Zenweet’den bu numaraya kısa mesaj almayı kabul etmiş olursunuz. Zenweet ayrıca, ülkenizin yasalarının izin verdiği ölçüde size pazarlama yapmak ve ayarlarınızın izin vermesi durumunda üçüncü taraf hizmetler ve müşteri uygulamaları dahil olmak üzere başkalarının hesabınızı bulmasına yardımcı olmak için iletişim bilgilerinizi kullanır. Zenweet’den aldığınız bildirimleri kontrol etmek için e-posta ve mobil bildirimler için ayarlarınızı kullanabilirsiniz. Ayrıca, bildirimde veya burada yer alan talimatları izleyerek bir bildirim aboneliğinden çıkabilirsiniz. Tanıdığınız kişileri bulup bağlantı kurmanıza ve başkalarının sizi bulup sizinle bağlantı kurmasına yardımcı olabilmemiz için adres defterinizi Zenweet’e yükleyip senkronize etmeyi seçebilirsiniz. Bu bilgileri, size ve başkalarına daha iyi içerik önermek için de kullanırız. Zenweet'e, Google veya Facebook gibi başka bir hizmetten bir hesapla kaydolabilir. Bunu yaparsanız, size başka hesaplar veya içerik önermek veya hesabınızı veya içeriğinizi başkalarına önermek için e-posta adresiniz, arkadaşlarınız veya kişi listeniz de dahil olmak üzere bu hizmetteki bilgileri kullanacağız. Bize e-posta gönderirseniz, isteğinize yanıt vermek için mesajınızın içeriğini, e-posta adresinizi ve iletişim bilgilerinizi saklayacağız.


Direkt Mesajlar ve Kamuya Açık Olmayan İletişimler

Daha özel iletişim kurmanıza veya içeriğinizi kimlerin görebileceğini kontrol etmenize olanak tanıyan belirli özellikler sunuyoruz. Örneğin, Zenweet’de herkese açık olmayan sohbetler yapmak, Zenlerinizi korumak. Direkt Mesaj göndererek veya alarak başkalarıyla iletişim kurduğunuzda, onlarla ilgili iletişimlerinizi ve bilgilerinizi saklayacağız ve işleyeceğiz. Buna kötü amaçlı içerik için bağlantı tarama, spam, kötüye kullanım ve yasaklanmış resimlerin tespiti ve bildirilen sorunların kullanımı dahildir. Ayrıca, hizmetlerimizin kullanımını daha iyi anlamak, platformumuzun güvenliğini ve bütünlüğünü korumak ve daha alakalı içerik göstermek için kiminle ve ne zaman iletişim kurduğunuzla ilgili bilgileri (bu iletişimlerin içeriğini değil) kullanırız. Direkt Mesajlarınızın içeriğini gönderdiğiniz kişilerle paylaşıyoruz; bunları size reklam sunmak için kullanmayız. Sizinle Direkt Mesaj yoluyla paylaşılan Zenweet içeriğiyle normalde herkese açık olacak şekilde, örneğin bir Zeni beğenerek etkileşimde bulunursanız, bu etkileşimlerin herkese açık olacağını unutmayın. İletişim kurmak için Direkt Mesajlar gibi özellikleri kullandığınızda, alıcıların Zenweet’deki iletişimlerinizin kendi kopyalarına sahip olduğunu unutmayın - bu mesajların kopyasını hesabınızdan silseniz bile - kopyalayabilir, saklayabilir veya yeniden paylaşabilirler.


Ödeme Bilgileri

Hizmetlerimiz kapsamında sunulan reklamları veya diğer teklifleri satın almak için bize kredi veya banka kartı numaranız, kart son kullanma tarihiniz, CVV kodunuz ve fatura adresiniz dahil olmak üzere ödeme bilgilerini sağlayabilirsiniz. Bir aracı aracılığıyla da dahil olmak üzere Zenweet özelliklerini veya hizmetlerini kullanarak bir ödeme yaparsanız veya para gönderirseniz, işleminizin ne zaman yapıldığı veya bir aboneliğin ne zaman sona ereceği veya otomatik olarak yenileneceği gibi bilgileri alabiliriz.